Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

Antakya Cam Balkon

Tasarım alanındaki gelişmeler günümüzde birbirinden harika ürün seçeneklerinin ortaya çıkmasına imkân vermiştir. Bu ürünlerden faydalanarak birçok şekilde hayatlarımıza daha iyi yaşam standartları kazandırabilmekteyiz. Özellikle vaktimizin en çok geçtiği ev gibi alanlarda bu ürünlere önemli ölçüde yer verme şanslarımız bulunuyor. Çünkü üretilen birçok ürün genel olarak yaşam alanlarını daha konforlu hale getirecek birtakım nitelikleri bünyesinde barındırıyor.
 
Bu kapsamda balkonlar için üretilen cam balkon sistemleri, bu alanların daha şık, dekoratif ve kullanışlı olmasına imkân sağlıyor. Günümüzde giderek kullanımı yaygınlaşan bu yeni nesil balkon tasarımları, binanın genel mimarisini hiçbir şekilde etkilemeden oldukça uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Antakya bölgesinde insanların oldukça ilgi gösterdiği bu balkon sistemleri, kurulumu yapılan birçok alanda güvenle kullanılabiliyor.
 
Antakya cam balkon ürünleri arasından insanlar diledikleri gibi bir tercih yapabiliyorlar. Çünkü üretilen bu harika sistemler kendi içerisinde de birtakım teknik detaylara sahip bulunuyor.
 
Cam Balkon Sistemlerinin Teknik Özellikleri
 
Cam balkon sistemleri, hem ortamın hoş bir görünüme sahip olması ve hem de iyi bir konfor alanı oluşturması açısından oldukça kaliteli bir yapıda üretilmiştir. Bu güzel ve şık ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi, insanlara çok rahat bir kullanım olanağı sunmasıdır. Diğer ürünlerin aksine bu sistemlerde açılıp kapanma işlemleri daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Çünkü cam balkon ürünlerinin zeminle birleştiği noktada bir raylı mekanizma bulunmaktadır.
 
Bundan dolayı camların katlanması ve içe doğru kapatılması esnasında bu mekanizma da harekete geçerek işlemin kolay bir şekilde tamamlanmasına olanak vermektedir. Cam balkon ürünlerinin tasarlanması aşamasında özellikle malzeme kalitesinin yeterince iyi bir yapıda olması amaçlanmıştır. Çünkü bu sistemlerin genel olarak çevresel etkenlere karşı güçlü bir dayanıklılığa sahip olması gerekir.
 
Bu sayede ürünler uzun süreler boyunca yaşam alanlarında güvenle kullanılabilir bir halde olurlar. Bu ürün grupları içerisinde yer alan camların malzemesi, genel anlamda lamine veya temperli bileşenlerden oluşmuştur. Bu bileşenler camlara dayanıklılık ve sağlamlık konusunda iyi bir verim kazandırırlar.
 
Cam balkon sistemlerinin çift taraflı veya tek taraflı olan modelleri de vardır. Kişinin tercihine göre değişen bu durumda çift taraflı olanlar, her iki yana ayrı şekilde açılır ve kapanırlar. Diğer taraftan tek yönlü modellerde ise, camlar açılmak istendiğinde tek bir tarafa doğru katlanırlar. Bu ürünler arasından yapılacak seçim, ortamdaki balkona uyumluluk gibi faktörler neticesinde de bir değişkenlik gösterebilir.
 
Cam Balkonun Ürünlerinin Avantajlı Yönleri
 
Yaşamda kullandığımız birçok üründen yeterli performansı almak, bizleri her anlamda oldukça memnun edecek bir durumdur. Bulunduğumuz ortamlarda kaliteli bir cam balkon sistemi kullandığımızda bundan oldukça iyi yönde verimler alma şanslarını elde edebiliriz. Cam balkon ürünlerinin kullanıcılara sağladığı birtakım faydalı yönler vardır.
 
Bunlar;
 
Dış çevreden gelen gürültülerin önlemesi,
Ortamın her türlü böcek, haşere veya buna benzer oluşumlardan korunması,
Güvenlik açısından oldukça iyi dinamikler oluşturması,
Daha sessiz bir yaşam alanı sağlaması,
Ferah, temiz ve hoş bir kullanım alanı oluşturması,
Gibi birbirinden harika özelliklerdir.
Ekonomik açından da çok iyi seçimlerden biri olan bu ürünler, birçok alana gereken uyumlu ölçülerde tasarlanabiliyor. Bunun için, ortama uygun gerekli teknik hesaplamaların yapılmasına ihtiyaç vardır.
1.9.2020 10:12:16

DAHA FAZLA

SİZLERE ÇEŞİTLİ HİZMETLER SUNUYORUZ...

 • Neden Hatay Cam Balkon?

  Ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğu projelerde kendini de geliştirmeyi görev kabul etmiştir. Bu doğrultuda faaliyetler tüm hızıyla devam etmektedir.
  DAHA FAZLA
 • Hatay Cam Balkon Sistemi

  Cam balkon sistemleri ergonomik görünümünün yanı sıra yağmur, kar, toz ve rüzgara dayanıklı, ısı ve ses yalıtım standartlarına uygun tasarlanarak üretilmektedir.
  DAHA FAZLA
 • Neden Duvar Kağıtı ?

  Duvar kağıdı günümüz dekorasyonunun neredeyse vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Peki bu durumu tetikleyen ne?
  DAHA FAZLA
 • Ofis dekorasyon objeleri

  Dekorasyonda en önemli konuların başında ışığı doğru kullanmak ve konsept bütünlüğü sağlamak geliyor efendim. Hele bir de söz konusuysa, bu konular daha da önem kazanmakta. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizin dekorasyonunda cam objeler, ışığı doğru kullanmamıza ve konsept bütünlüğü sağlamamıza yardımcı oluyor.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Salon Dekorasyonu

  Evin en çok göz önünde olan ve muhtemelen en çok kullanılan odası olan salonların evin geri kalan bölümünden daha toplu ve daha şık olması için harika fikirler sunuyoruz. Salon dekorasyon fikirleri ile salonunuz eskisinden daha şık ve gösterişli olacak size kalan sadece bu güzelliği başkalarıyla paylaşmak. Günümüzde salon oturma grupları renk renk model model harika seçenekler ile tüketicilerin zevklerine ve tercihlerine sunuluyor. Salon oda takımı almadan önce ilk koşul odanın genişliği ve büyüklüğü ile ilgili net bir fikre sahip olmaktır. Alınacak eşyanın oda için tam ölçülere sahip olması ev dekorasyonunda temel kuraldır.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Ev Dekorasyon Fikirleri

  Herkes yaşadığı alanı güzelleştirmek ister. Günün birçok kısmını geçirdiğimiz, arkadaşlarımızı, ailemizi ve sevdiklerimizi ağırladığımız evlerimiz aslında bizim ruhumuzu yansıyor desek yalan olmaz. Ev dekorasyonu tam da b noktaya devreye giriyor ve içerisinde nefes aldığımız alanların çok daha çekici ve güzel görünmesini sağlıyor. Birbirine uyumlu mobilyalar, duvarlara asılan tablolar, desenli perdeler bir araya geliyor ve sonunda izlenmeye doyulmayacak bir şölen ortaya çıkıyor.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Balkon Dekorasyon

  Yaz mevsiminde tatile çıkamayanların akşam eğlencesi balkonda içilen keyif kahveleridir. Balkondan gelen kaşık seslerinin verdiği huzurla birlikte bir yandan muhabbet edilir bir yandan çaylar ve kahveler yudumlanır. Bu keyiften mahrum kalmamak için balkonunuzu yeniden düzenleyin. İşte sizi tatile çıkmış kadar rahatlatacak küçük balkon dekorasyonları...
  DAHA FAZLA
 • Hatay Yapı Dekorasyoncu

  DAHA FAZLA
 • Otomatik Tente Nedir ?

  Otomatik tente Sistemi aynı zamanda akıllı tente sistemi ismiyle de bilinmektedir. Bu sistemde motor yardımı ile sistem otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Piyasada çok farklı motor markları kullanan tente firmaları yer alıyor. Bu noktada önemli olan doğru motor markası uygulamasında bulunan şirketler ile ortak olarak çalışmaktır.
  DAHA FAZLA
 • İç Kapılar ve Özellikeri

  Bulunduğumuz tüm kapalı mekanlarda karşımıza çıkabilecek ahşap kapı modelleri, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sadece estetik açıdan değil, kullanım kolaylıkları açısından da tercih oranı yüksektir. Estetik açıdan hoş görünüme sahip olan bu kapılar işçiliği de kaliteli şekilde yapılır ve tamamlayıcı parçaları ile uyumu sağlanırsa çok verimli bir hale gelir.
  DAHA FAZLA
 • Hatay Ev Dekorasyonu

  Uzun süredir aynı evde yaşıyorsanız, ev tadilatı kaçınılmaz ihtiyaçtır.
  DAHA FAZLA

İLETİŞİM

FORMU DOLDURARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sosyal medyadan veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

BİZE YAZIN

Tıkla Ara