Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

Antakya Salon Dekorasyonu

Antakya Mowin Yapı Salon Dekorasyonu
 
Evin en çok göz önünde olan ve muhtemelen en çok kullanılan odası olan salonların evin geri kalan bölümünden daha toplu ve daha şık olması için harika fikirler sunuyoruz. Salon dekorasyon fikirleri ile salonunuz eskisinden daha şık ve gösterişli olacak size kalan sadece bu güzelliği başkalarıyla paylaşmak. Günümüzde salon oturma grupları renk renk model model harika seçenekler ile tüketicilerin zevklerine ve tercihlerine sunuluyor. Salon oda takımı almadan önce ilk koşul odanın genişliği ve büyüklüğü ile ilgili net bir fikre sahip olmaktır. Alınacak eşyanın oda için tam ölçülere sahip olması ev dekorasyonunda temel kuraldır.
 
Duvar Kâğıdı Kaplayın
 
Salon dekorasyon fikirleri ile salonların görünüşü değişecek ve sanki bütün eşyalar yenilenmiş gibi görünecek. Salon takımının tarz ve rengine göre duvarlara kaplanacak şık bir duvar kâğıdı harika bir görünüm sağlayacaktır.
 
Birbirine Zıt Objeler Kullanın
 
Büyüklü küçüklü birbirinden tamamen ayrı objeleri salonunuzun en güzel köşelerinde bulundurun. Bu salonda hareketlilik sağlayacak ve şık bir görünüm oluşturacaktır.
 
Kırmızıdan Kaçın
 
Özellikle uzun süreli oturmak için kullanılan salonlarda kırmızı rengin baskın olması enerjiyi düşürecek ve stres oluşumuna sebep olacaktır.
 
Sohbet İçin Mavi
 
Daha çok mutfak için önerilse de salon içinde ideal renk mavi ve tonlarıdır. Yapılan bir araştırmaya göre mavi sohbet arzusunu açığa çıkarıyor ve iletişimin daha güçlü olmasına sebep oluyor.
 
Tarz Önemli
 
Salon dekorasyon fikirleri ile tarzınızı yakalayın ve hoşunuza gidecek aksesuarları odanıza dizmeye başlayın. Ev ve oda dekorasyonlarında tarz çok önemlidir. Özellikle uzun sohbetlere ev sahipliği yapan salonlar ister klasik ister spor tarzda olsun bunlara uygun aksesuar kullanımıyla odanın bütünlüğü sağlanacak ve daha ferah bir his kazandıracaktır. Özellikle salonda büyük duvar saatleri, tablolar, köşe çiçekleri, biblolar, küpler, canlı çiçekler, canlı avizeler gibi aksesuarların kullanımı salonda bambaşka bir hava yaratacaktır. Salon dekorasyonu için önemli olan bir diğer ayrıntı ise halıdır. Eşyaların bütünlüğünü sağlayan ve odanın son şeklini veren halının seçimi eşyaların tarzı ile uyumlu olmalı ancak renkleri ile zıt olmalıdır.
1.4.2020 15:24:09

DAHA FAZLA

SİZLERE ÇEŞİTLİ HİZMETLER SUNUYORUZ...

 • Neden Hatay Cam Balkon?

  Ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğu projelerde kendini de geliştirmeyi görev kabul etmiştir. Bu doğrultuda faaliyetler tüm hızıyla devam etmektedir.
  DAHA FAZLA
 • Hatay Cam Balkon Sistemi

  Cam balkon sistemleri ergonomik görünümünün yanı sıra yağmur, kar, toz ve rüzgara dayanıklı, ısı ve ses yalıtım standartlarına uygun tasarlanarak üretilmektedir.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Cam Balkon

  Tasarım alanındaki gelişmeler günümüzde birbirinden harika ürün seçeneklerinin ortaya çıkmasına imkân vermiştir.
  DAHA FAZLA
 • Neden Duvar Kağıtı ?

  Duvar kağıdı günümüz dekorasyonunun neredeyse vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Peki bu durumu tetikleyen ne?
  DAHA FAZLA
 • Ofis dekorasyon objeleri

  Dekorasyonda en önemli konuların başında ışığı doğru kullanmak ve konsept bütünlüğü sağlamak geliyor efendim. Hele bir de söz konusuysa, bu konular daha da önem kazanmakta. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizin dekorasyonunda cam objeler, ışığı doğru kullanmamıza ve konsept bütünlüğü sağlamamıza yardımcı oluyor.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Ev Dekorasyon Fikirleri

  Herkes yaşadığı alanı güzelleştirmek ister. Günün birçok kısmını geçirdiğimiz, arkadaşlarımızı, ailemizi ve sevdiklerimizi ağırladığımız evlerimiz aslında bizim ruhumuzu yansıyor desek yalan olmaz. Ev dekorasyonu tam da b noktaya devreye giriyor ve içerisinde nefes aldığımız alanların çok daha çekici ve güzel görünmesini sağlıyor. Birbirine uyumlu mobilyalar, duvarlara asılan tablolar, desenli perdeler bir araya geliyor ve sonunda izlenmeye doyulmayacak bir şölen ortaya çıkıyor.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Balkon Dekorasyon

  Yaz mevsiminde tatile çıkamayanların akşam eğlencesi balkonda içilen keyif kahveleridir. Balkondan gelen kaşık seslerinin verdiği huzurla birlikte bir yandan muhabbet edilir bir yandan çaylar ve kahveler yudumlanır. Bu keyiften mahrum kalmamak için balkonunuzu yeniden düzenleyin. İşte sizi tatile çıkmış kadar rahatlatacak küçük balkon dekorasyonları...
  DAHA FAZLA
 • Hatay Yapı Dekorasyoncu

  DAHA FAZLA
 • Otomatik Tente Nedir ?

  Otomatik tente Sistemi aynı zamanda akıllı tente sistemi ismiyle de bilinmektedir. Bu sistemde motor yardımı ile sistem otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Piyasada çok farklı motor markları kullanan tente firmaları yer alıyor. Bu noktada önemli olan doğru motor markası uygulamasında bulunan şirketler ile ortak olarak çalışmaktır.
  DAHA FAZLA
 • İç Kapılar ve Özellikeri

  Bulunduğumuz tüm kapalı mekanlarda karşımıza çıkabilecek ahşap kapı modelleri, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sadece estetik açıdan değil, kullanım kolaylıkları açısından da tercih oranı yüksektir. Estetik açıdan hoş görünüme sahip olan bu kapılar işçiliği de kaliteli şekilde yapılır ve tamamlayıcı parçaları ile uyumu sağlanırsa çok verimli bir hale gelir.
  DAHA FAZLA
 • Hatay Ev Dekorasyonu

  Uzun süredir aynı evde yaşıyorsanız, ev tadilatı kaçınılmaz ihtiyaçtır.
  DAHA FAZLA

İLETİŞİM

FORMU DOLDURARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sosyal medyadan veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

BİZE YAZIN

Tıkla Ara