Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

Ofis dekorasyon objeleri

Dekorasyonda en önemli konuların başında ışığı doğru kullanmak ve konsept bütünlüğü sağlamak geliyor efendim. Hele bir de  söz konusuysa, bu konular daha da önem kazanmakta. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizin dekorasyonunda cam objeler, ışığı doğru kullanmamıza ve konsept bütünlüğü sağlamamıza yardımcı oluyor.

Ofis dekorasyonunda cam objeler niçin önemlidir?

Geniş bir kullanım alanına sahip olan camın dekorasyon amacıyla kullanılması oldukça eskilere dayanmakta. Tarih içinde özellikle de kutsal mekanlarda kullanılan renkli camlar, gün ışığını farklı frekanslarda kırarak mekanı özel hale getiriyor. Renkli camlar ayrıca, ortamı tekdüzelikten kurtarıyor ve yarattığı pozitif titreşimlerle enerjimizi yükseltiyor. Dekorasyonda kullanılan cam objelerle, ortamdaki ışık miktarı ve enerjiyi yükseltebilirsiniz.

Ahşap ve metal objelere oranla cam objeler, yaydıkları ışıkla ortama ayrı bir zarafet ve asalet de kazandırıyor. Diğer objelerle bunları sağlamak oldukça zor. Gerçi objeler, ortamdaki doğallık hissini arttırır; metal objeler ise yaratıcı tasarımlar için daha uygundur. Oysa cam objeler, çok daha zariftir ve asalet hissinin yanı sıra mental bakımdan rahatlatıcı etkilere de sahiptir. Bu objeler içinde özellikle de kum saatlerinin mental rahatlama sağladığı öteden beri bilinmekte.

Masaüstü Gereçler

Ofiste çalışırken her an elimizin altında olmasını istediğimiz bazı ofis kırtasiye ürünleri vardır. Bunların başında kalem gibi yazı araç ve gereçlerimiz gelir. Bunların yanı sıra not kağıtları, ataçlar, toplu iğneler gibi çok sayıda kırtasiye malzemesini de ihtiyaç duyduğumuzda çabucak bulmak isteriz. Masaüstü gereçler, bu ürünlere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmamızı sağladığı gibi, ofis masamızın düzenli durmasını da sağlar ve bizi gereksiz emek ve zaman kaybından kurtarır.

Ofis dekorasyonunda cam objeler içinde en sık görebileceğimiz cam masaüstü gereçler, ofis masamızın üzerinde şık ve zarif bir görüntü yaratmakta. Bu ürünler işlevsel özelliklerinin yanı sıra son derece estetik olduğu için, ofis hediyesi denildiğinde çoğu zaman akla gelen ilk ürünler arasında yer alıyor. Üstelik, bu ürünleri setler şeklinde alabileceğiniz gibi, yalnızca hoşunuza giden parçaları da alabilirsiniz. İsimlik ve notebook desteği gibi daha klasik ürünlerin yanı sıra notluk, ataşlık, bantlık gibi ürünlerin de cam olmasını tercih edebilirsiniz. Böylelikle ofis masanızda hem şık, hem de daha aydınlık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Vazolar

Vazolar gerek ev, gerekse ofis dekorasyonunda en sık yararlanılan objelerin arasında yer alıyor. Bu ürünleri kimi zaman canlı, kimi zaman da yapay çiçeklerle kullanabileceğiniz gibi, içine bir şey koymadan da kullanabilirsiniz. Tek başına kullanıldığında da güzel bir dekoratif obje olan vazolar, birbirinden güzel konsept ve renklerle mekanlara güzellik katıyor. Özellikle de el boyaması vazolar, ofis dekorasyonuna farklı bir renk ve enerji kazandırmakta. Bu ürünler, ofis ortamı içinde evindelik duygusu yaratıyor, evdeki huzur ve konforu ofisimize taşımamıza yardımcı oluyor.

Ülkemizde cam vazolar konusundaki tercihler daha çok desensiz cam modeller üzerinde yoğunlaşmakta. Oysa cam imalatında ortaya çıkan yeni teknolojiler ve konseptler doğrultusunda günümüzde farklı türde pek çok dekoratif vazo bulmak mümkün. Nitekim renkli cam vazolar, buzlu cam vazolar ve kristal cam vazolar da en az desensiz modelleri kadar şık ve kullanışlı. Desensiz modeller kadar bu tür ürünler de son zamanların en popüler ofis hediyeleri arasında.

Ofis dekorasyonunda cam objeler içinde tercihiniz cam vazolardan yanaysa, renk ve boyut seçiminize dikkat etmelisiniz. Canlı çiçekler için daha küçük boyutlar uygundur, çünkü suyunu değiştirmek kolaydır. Büyük boyutlu vazoları, yapay çiçekler için tercih edebilir ya da boş olarak kullanabilirsiniz. Yer vazoları içinse dar ortamlar için ince ve uzun, geniş ortamlar içinse oval ve geniş modelleri kullanabilirsiniz.

 

1.4.2020 15:37:02

DAHA FAZLA

SİZLERE ÇEŞİTLİ HİZMETLER SUNUYORUZ...

 • Neden Hatay Cam Balkon?

  Ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğu projelerde kendini de geliştirmeyi görev kabul etmiştir. Bu doğrultuda faaliyetler tüm hızıyla devam etmektedir.
  DAHA FAZLA
 • Hatay Cam Balkon Sistemi

  Cam balkon sistemleri ergonomik görünümünün yanı sıra yağmur, kar, toz ve rüzgara dayanıklı, ısı ve ses yalıtım standartlarına uygun tasarlanarak üretilmektedir.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Cam Balkon

  Tasarım alanındaki gelişmeler günümüzde birbirinden harika ürün seçeneklerinin ortaya çıkmasına imkân vermiştir.
  DAHA FAZLA
 • Neden Duvar Kağıtı ?

  Duvar kağıdı günümüz dekorasyonunun neredeyse vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Peki bu durumu tetikleyen ne?
  DAHA FAZLA
 • Antakya Salon Dekorasyonu

  Evin en çok göz önünde olan ve muhtemelen en çok kullanılan odası olan salonların evin geri kalan bölümünden daha toplu ve daha şık olması için harika fikirler sunuyoruz. Salon dekorasyon fikirleri ile salonunuz eskisinden daha şık ve gösterişli olacak size kalan sadece bu güzelliği başkalarıyla paylaşmak. Günümüzde salon oturma grupları renk renk model model harika seçenekler ile tüketicilerin zevklerine ve tercihlerine sunuluyor. Salon oda takımı almadan önce ilk koşul odanın genişliği ve büyüklüğü ile ilgili net bir fikre sahip olmaktır. Alınacak eşyanın oda için tam ölçülere sahip olması ev dekorasyonunda temel kuraldır.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Ev Dekorasyon Fikirleri

  Herkes yaşadığı alanı güzelleştirmek ister. Günün birçok kısmını geçirdiğimiz, arkadaşlarımızı, ailemizi ve sevdiklerimizi ağırladığımız evlerimiz aslında bizim ruhumuzu yansıyor desek yalan olmaz. Ev dekorasyonu tam da b noktaya devreye giriyor ve içerisinde nefes aldığımız alanların çok daha çekici ve güzel görünmesini sağlıyor. Birbirine uyumlu mobilyalar, duvarlara asılan tablolar, desenli perdeler bir araya geliyor ve sonunda izlenmeye doyulmayacak bir şölen ortaya çıkıyor.
  DAHA FAZLA
 • Antakya Balkon Dekorasyon

  Yaz mevsiminde tatile çıkamayanların akşam eğlencesi balkonda içilen keyif kahveleridir. Balkondan gelen kaşık seslerinin verdiği huzurla birlikte bir yandan muhabbet edilir bir yandan çaylar ve kahveler yudumlanır. Bu keyiften mahrum kalmamak için balkonunuzu yeniden düzenleyin. İşte sizi tatile çıkmış kadar rahatlatacak küçük balkon dekorasyonları...
  DAHA FAZLA
 • Hatay Yapı Dekorasyoncu

  DAHA FAZLA
 • Otomatik Tente Nedir ?

  Otomatik tente Sistemi aynı zamanda akıllı tente sistemi ismiyle de bilinmektedir. Bu sistemde motor yardımı ile sistem otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Piyasada çok farklı motor markları kullanan tente firmaları yer alıyor. Bu noktada önemli olan doğru motor markası uygulamasında bulunan şirketler ile ortak olarak çalışmaktır.
  DAHA FAZLA
 • İç Kapılar ve Özellikeri

  Bulunduğumuz tüm kapalı mekanlarda karşımıza çıkabilecek ahşap kapı modelleri, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sadece estetik açıdan değil, kullanım kolaylıkları açısından da tercih oranı yüksektir. Estetik açıdan hoş görünüme sahip olan bu kapılar işçiliği de kaliteli şekilde yapılır ve tamamlayıcı parçaları ile uyumu sağlanırsa çok verimli bir hale gelir.
  DAHA FAZLA
 • Hatay Ev Dekorasyonu

  Uzun süredir aynı evde yaşıyorsanız, ev tadilatı kaçınılmaz ihtiyaçtır.
  DAHA FAZLA

İLETİŞİM

FORMU DOLDURARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sosyal medyadan veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

BİZE YAZIN

Tıkla Ara