Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

Silikon Cephe

Silikon Cephe Modelleri; Mowin PVC Sunduğu özgün tasarımlar ve uzman kadrosuyla gerçekleştirdiği silikon cephe, kapaklı cephe, alüminyum doğrama, ofis bölme sistemleri, kompozit, kompakt laminat gibi diğer tüm dış cephe kaplama projelerini başarıyla sürdürmektedir.
 
Silikon cephe dış yüzeyinde ince birleşim çizgileriyle bölünmüş kesintisiz cam cephe görüntüsü elde edilen bir yöntemdir. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift Yapı Fitil veya özel silikon cephe'leri ile sağlandığından, panellerin arasına tam yalıtım sağlanmış olur.İstenildiğinde seçilen herhangi bir cam panel dışardan hangisinin açıldığı belli olmaksızın gizli kanat haline getirilebilir ve silikon cephe ile cam panellerin bitim noktalarına isteğe bağlı Kompakt laminat veya kompozit panel uygulamasıyla mimari projelerinize zenginlik ve şıklık katmaktadır.
 
Silikon cephe ile kullanılacak camların kombinasyonu binanın kullanım amacı, cephesi, bulunduğu yerdeki hava ve iklim şartlarına uygun performans değerlerini taşıyan cam cinslerine ve projesinin tasarımına uygun cam rengine göre belirlenir.
 
Silikon cephe uygulamasında dışarıdan bakıldığında sadece cam görünür bu sayede binalarınız daha modern bir görünüme kavuşur. Silikon cephe uygulamalarımızda estetik ve güvenlik ön planda tutulmaktadır.
Hizmetlerimiz30.3.2020 11:31:40

DAHA FAZLA

SİZLERE ÇEŞİTLİ HİZMETLER SUNUYORUZ...

  • Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri

    Modern mimarinin genellikle tercih ettiği bu sistemin özelliği kapakların yatay ve düşey akslarda camlar ile birlikte görülmesidir.
    DAHA FAZLA

İLETİŞİM

FORMU DOLDURARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sosyal medyadan veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

BİZE YAZIN

Tıkla Ara