Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

Boyanabilir Duvar Kağıdı

Evin her odası kendine has dekoratif özellikler taşır. Bu özellikler odaya göre değişmekle birlikte genel bir temaya uyumlu olur. Ev dekorasyonunda modern bir tarz belirlediyseniz tüm odalar modern bir şekilde dekore edilmiştir. Ya da tüm ev dekorasyonunda klasik, ağır bir tarz belirlediyseniz mutfak dahi bu tarza uyumlu bir hale getirilir. Kendine has özellikler ise odasına göre belirlenir. Mesela tüm ev dekorasyonunda güçlü renk tonlarını kullandınız. Yatak odasında uyarıcı özellikleri sebebiyle uykunuzu kaçırmaması için en soft, en pastel renk tonlarını kullanarak o yumuşak geçişi sağlayabilirsiniz.
 
Ev dekorasyonunu ve evin havasını en çok etkileyen ögelerden biri de duvar kağıtlarıdır. Seçtiğiniz renge, desene ve modele göre odanın tüm havasını değiştirebilen bu aksesuarlar günümümüzde çok farklı özelliklere sahiptir. Bir zamanlar aklımızın ucundan dahi geçemeyecek olan boyanabilme özelliği mesela! Evet günümüzde boyanabilir duvar kağıdı modelleri vardır, üstelik bu duvar kağıtları oldukça popülerdir ve sıklıkla kullanılır.
 
Eşsiz dekorasyon için boyanabilir duvar kağıtları
 
Özgünleştirilmiş dekorasyonda küçük detaylar tüm resmin önüne geçer. Kocaman koltukların, vitrinlerin ya da masaların arkasındaki duvar kağıdının deseni, rengi tüm dekorasyonda ağırlığını hissettirir. Boyanabilir duvar kağıtları ile herhangi bir oda dekorasyonunun yaklaşımını tamamen değiştirebilirsiniz. Ilk kullandığınızda krem rengi tonlarında soft bir oda havası oluştururken ikincisinde rahatlıkla daha iddialı renklerle daha iddialı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Yalnız bu duvar kağıtlarının sadece renklerinin değiştirilebilir olduğunu, teknik özelliklerinin kalınlıklarının ya da su geçirmez olması gibi özelliklerinin değiştirilemediğini unutmamalısınız. Yani kabartma desenli bir duvar kağıdını boyadığınız da rengi değişecek ancak motifleri aynı kalacaktır. Bu sebeple ilk seçim yaparken uzun vadede kullanmaktan mutluluk duyacağınız tasarımlar tercih etmeye çalışın. Motifleri değiştirmeden renklerini değiştirerek uzun yıllar kullanacağınız tasarımlar sizi mutlu eder.
 
Özel tasarım duvar kağıtları modası
 
Kişiselleştirilmiş tasarımlar gün geçtikçe hayatımızda daha fazla yer kaplıyor. Aklınıza gelebilecek her konuda yapılan özel tasarımlar duvar kağıtları sektöründe de karşımızda. Elle çizimler yapılmış özel tasarım duvar kağıtlarını değiştirmek istediğinizde boyanabilir özelliklerdeyse yeniden çizdirebilir, üzerinde farklı desen ve manzaralar görebilirsiniz. Duvar kağıtları hakkında daha detaylı bilgi için modern ev duvar kağıtları yazımıza göz atabilirsiniz.

 

Parke & Yer Döşeme Duvar Kağıdı30.3.2020 15:37:25

DAHA FAZLA

SİZLERE ÇEŞİTLİ HİZMETLER SUNUYORUZ...

 • Vinyl Esaslı Duvar Kaplaması

  Dünyada en geniş kullanım alanına sahip duvar kağıdı tipidir. Kağıt astar üzerine pvc laminasyonu ile üretilmiş özel kağıttır.
  DAHA FAZLA
 • Emboss Duvar Kağıdı

  Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur üst kağıt tabakasının alt kağıt ile özel yapıştırıcı ile duble edilmesi ve desen yapısına göre özel silindirlerle kabartma efekti / gofraj verilmesi ile üretilir. Kabartma, genel olarak tüm yüzeye verildiği gibi, basılan desenin, figürlerin kabartılması ile (register emboss) yapılır. Bu şekilde üretilen duvar kağıtlarında desen baskısı ile kabartma çakışmalı, kabartma kağıdı yıpratmamalı, kabartma derinliği aynı olmalıdır. dubleks emboss duvar kağıtlarında laminasyon düzgün ve kuvvetli olmalı, Kağıt tutkallandığında alt ve üst kağıt katmanları açılmamalıdır.
  DAHA FAZLA
 • Simplex Duvar Kağıdı

  Tek kat birinci hamur kağıt üzerine renk ve desen baskısı yapıldıktan sonra, yüzeye genel ve hafif bir gofraj baskı yöntemi yapılarak üretilir. Dış etkenlere karşı dayanıklılığı diğer duvar kağıdı tiplerine göre düşüktür.
  DAHA FAZLA
 • Tekstil Duvar Kağıdı

  Tek bir hammadde den veya birkaçının bileşiminden meydana gelebilir. Genellikle kağıt tabanlı duvar kağıtlarıdır. Ancak son zamanlarda non-woven (dokuma olmayan) taban yaygın olarak kullanılmaktadır.
  DAHA FAZLA
 • Kağıt Esaslı Duvar Kağıtları

  Geleneksel duvar kağıdıdır, yüzeyi vinil ile uygulanılır. Uygulaması çok basittir, az nemli bezle temizlenebilir, güneş ışığına dayanıklılığı yoktur. Kağıt Esaslı Duvar Kağıtları, hijyen ve sağlık yönünden en ufak bir tehlike sağlamadığı için özellikle bebek ve çocuk odalarında kullanılması tavsiye edilir.
  DAHA FAZLA
 • Silinebilir (Vinil) Duvar Kağıtları

  En çok kullanılan duvar kağıdı tipidir. Kağıt astar üzerine PVC laminasyonu ile üretilmiş kompakt kağıttır. PVC kaplı olan üst yüzeye renk ve desen baskısı yapıldıktan sonra özel makinesin de sıcak uygulanarak - Hot emboss tekniği ve özel silindirler ile desen efektleri ve kabartma dokusu verilir. Kullanımı çok kolay ve uygulaması en rahat kağıttır. Güneş ışığına dayanıklıdır, uzun yıllar solmaz. PVC esaslı yapısıyla leke ve kir tutmaz, ıslak olarak silinebilir hatta fırça ile temizlenebilir. Uygulandıktan sonra ek yerleri belli olmaz, kolay sökülebilir. Islak hacimlerde de (banyo – mutfak) rahatlıkla kullanılabilir.
  DAHA FAZLA
 • Lamine Parke

  DAHA FAZLA
 • Masif Parke

  Doğal hali ile ahşap insanlığın var oluşundan beri kullanılan vazgeçilmez bir malzemedir. Masif parke ahşabın kimyasal yapısına herhangi bir müdahalede bulunulmadan doğal yapısı korunan ahşap yer kaplama malzemesidir. Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan ahşap parke, uzun ömürlü, ısı ve ses izolasyonu sağlaması, sistire olabilmesinden dolayı yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
  DAHA FAZLA
 • Laminant Parke

  Laminat parke ağaç sektörünün yan ürünleri olan talaş kırpıntı gibi ürünlerin yüksek ısılı işlemler altında birleştirilerek (preslenerek) laminat parkenin orta tabakasındaki yüksek dayanımlı ağaç lifler yanı HDF oluşturur. HDF dediğimiz orta tabakanın üzeri dekor kağıdı ve yüksek kalitedeki koruma tabakası ile kaplanarak laminat parkenin imalatı tamamlanmaktadır.
  DAHA FAZLA

İLETİŞİM

FORMU DOLDURARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sosyal medyadan veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

BİZE YAZIN

Tıkla Ara