Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

Paslanmaz Merdiven Korkuluğu

Paslanmaz Korkuluklar ve İnsan Hayatının Önemi
 
Hiç şüphesiz hayatımız her alanında yaşamsal kalite olarak en az riskle maksimum huzurda yaşamayı isteriz. Özellikle belirgin risk faktörü taşıyan eşyalar veya alanlar için gerekli tüm önlemleri almak ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmeyi düşünürüz. İşte bu doğrultuda merdivenler insanların yaşam alanları içerisinde yüksek risk taşıyan belirgin bir alandır. Bu nedenle merdiven korkuluklarının gerekli şekilde ve emniyetli bir biçimde bulunması belki ucuz dikkatsizliklerin önüne geçecek ve belki de bir hayat kurtaracaktır. Şimdiye kadar pek çok kez merdiven kazaları duymuşuzdur. Fakat bu merdiven kazalarının çoğu kazaya uğrayanların dikkatsizliklerinden ziyade gerekli tedbirlerin alınmamış olmasından kaynaklanmaktadır.
 
İşte tam da bu noktada merdiven korkulukları karşımıza çıkmaktadır. Bu sektörde firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek bu hizmeti talep eden tüm müşterilerine en uygun fiyatlar üzerinden kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Çünkü firmamız bilmektedir ki; bu alanda verilen kötü hizmet, sonrasında belki de bir hayat kaybına dahi neden olabilecektir. Bu nedenle merdiven korkuluklarının paslanmaz çelikten sağlam olarak üretilmesi ve güzel bir şekilde montelenmesi çok önemlidir. Çünkü paslanmaz merdiven korkulukları yıllar geçse de oksitlenmeyecek veya korozyona uğramayacak ve hala aynı sağlamlığını koruyabilecektir.
 
Hata'da Paslanmaz Çelikten Üretilen Merdiven Korkulukları Neden Bu Kadar Önemlidir?
 
Yukarıda belirttiğimiz üzere paslanmaz korkuluklar yıllar geçse de oksitlenip paslanmayacağı için hala aynı sağlamlığını koruyabilecek ve bu sayede olası kazaların önüne geçecek ve herhangi bir dikkatsizlik durumunda riski minimum seviyeye indirecektir. İşte bu yüzden paslanmaz merdiven korkulukları, insan hayatı için herhangi bir risk barındırmaması açısından çok önemlidir.
 
Hayatın olağan akışındaki riski en aza indirmek ve insanlara tedbir sağlamak açısından kullanılan korkulukların kalitesi ve paslanmaz çelikten imal edilmesi sonradan oluşabilecek çok büyük üzüntüleri önleyecektir. Bu doğrultuda firmamız paslanmaz korkuluklar üretmekte ve bu alanda da müşteri memnuniyetini temel amaç edinmektedir.
Hizmetlerimiz30.3.2020 11:48:03

DAHA FAZLA

SİZLERE ÇEŞİTLİ HİZMETLER SUNUYORUZ...

 • Camlı Teras Korkuluğu

  DAHA FAZLA
 • Fransız Camlı Korkuluk

  Özellikle sıcak yaz aylarında çok büyük fayda sağlayan Fransız Cam Balkon Sistemleri, estetik görüntüsü ve kullanışlı yapısı ile çok daha ferah yaşam alanlarına sahip olmanıza olanak sağlar.
  DAHA FAZLA
 • Pleksi Korkuluk

  Pleksi Merdiven Korkuluk cam malzemeye göre daha şeffaf ve kullanışlıdır. Ev dekorasyon'ların başında tercih edilen pleksi malzemeler özellikle merdiven korkuluklarında şeffaf ve renkli yapıları ile tercih edilir. Farklı ebat ve genişliklerde üretilen ürünler kolay bir şekilde montaj edilebilir. Temizliği cam melzemelere göre nemli bir bezle rahatlıkla yapılabilir. Pleksi merdiven korkuluk tasarımları cam malzemeye göre daha düşük bir bütçe ile kolaylıkla uygulanabilir
  DAHA FAZLA
 • Döküm Korkuluklar

  Korkuluk düşme tehlikesi arz eden noktaların kenarlarına yapılan koruma amaçlı yapılan demir ya da duvar tarzı yapılan yerlerdir. Bunlar genellikle merdiven, balkon, köprü gibi yüksekliklerin ya da tehlikeli bölgelerde yer alırlar. Kaliteli döküm korkuluklar sunarken bunu belirttiğimiz alanlarda tam korumayı sağlayacak şekilde dizayn ediyoruz. Korktuklarımızla tam güvenlikli olacak şekilde yapılırken kullanılan malzeme yönünden de kalitesiz içerik barındırmaz. Ayrıca yaptığımız sunduğumuz her döküm modelini modern zamanların değişen şartlarına uygun olacak şekilde piyasaya sürmeye devam ediyoruz.
  DAHA FAZLA
 • Alüminyum Küpeşte

  Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir. Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır.
  DAHA FAZLA
 • Ferforje Korkuluk

  Ferforje ürünler çok çeşitli yerlerde kullanılmak üzere çok çeşitli şekillerde kullanılabiliyor. Özellikle iç mekanda bir güvenlik önlemi olarak kullanılan ferforje her türlü şekillendirmeye uyum gösteriyor.
  DAHA FAZLA
 • Pirinç Korkuluk

  Altın ve gümüş gibi değerli metaller arasında yer alan pirinç yüzyıllardır dekorasyonda favori olarak tercih edilmektedir.
  DAHA FAZLA
 • Paslanmaz Korkuluk

  Paslanmaz korkuluk sistemleri öncelikli olarak güvenlik sağlamak için kullanılıyor olsalar da dekoratif olarak da öne çıkmaktadırlar. Güvenliğin ön planda olması mutlak suretle gerekli olan paslanmaz korkuluk sistemleri için en önemli unsur yüksek güvenlik sağlamasıdır.
  DAHA FAZLA

İLETİŞİM

FORMU DOLDURARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sosyal medyadan veya formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekinci Mah. İnönü Blv. No:26/B Antakya/HATAY

BİZE YAZIN

Tıkla Ara